Události

Sportovní ples

Tradiční ples SK Svatá Maří s bohatou tombolou

Hraje kapela Talisman.

  • Čas konání: Fri Jan 24 20:00:00 CET 2014
  • Místo konání: Hostinec u Koryta ve Svaté Maří
Datum vytvoreni: Tue Jan 21 19:52:51 CET 2014 by Stanislav Skalický v sekci Zájmové spolky

Veřejná schůze zastupitelstva

Hlavní bod: projednávání návrhu rozpočtu na obce na rok 2014.

  • Čas konání: Fri Feb 07 19:00:00 CET 2014
  • Místo konání: Obecní úřad ve Svaté Maří
Datum vytvoreni: Thu Jan 16 21:23:19 CET 2014 by Stanislav Skalický v sekci Obecní úřad

Veřejná schůze zastupitelstva

Veřejná schůze se bude konat v sále v Hostinci u Koryta ve Svaté Maří.

  • Čas konání: Fri Dec 06 19:00:00 CET 2013
  • Místo konání: Obecní úřad ve Svaté Maří
Datum vytvoreni: Wed Dec 04 22:44:40 CET 2013 by Stanislav Skalický v sekci Obecní úřad

Karetní turnaj 4 obcí (3.ročník) - Štítkov

Karetní turnaj obcí Štítkov, Bohumilice, Svatá Maří, Bošice pořádá Svazek obcí Věnec.

Turnaj se bude postupně konat ve Štítkově, Bohumilicích, Svaté Maří a Bošicích, kde proběhne i vyhodnocení.

startovné: 60,-Kč

Vítěz si odnese 4 kg husu.

Občerstvení zajištěno.

  • Čas konání: Sat Nov 30 15:00:00 CET 2013
  • Místo konání: Kulturní dům ve Štítkově
Datum vytvoreni: Tue Nov 26 22:31:17 CET 2013 by Stanislav Skalický v sekci Informace o obci

Veřejná schůze zastupitelstva

Veřejná schůze se bude konat na Obecním úřadě ve Svaté Maří

  • Čas konání: Fri Nov 01 19:00:00 CET 2013
  • Místo konání: Obecní úřad ve Svaté Maří
Datum vytvoreni: Tue Oct 29 20:57:41 CET 2013 by Stanislav Skalický v sekci Obecní úřad

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2013

  • v pátek 25. října 2013 od 14:00 do 22:00 hod.
  • v sobotu 26.října 2013 od 08:00 do 14:00 hod.

viz oznámení na úřední desce.

  • Čas konání: Fri Oct 25 14:00:00 CEST 2013
  • Místo konání: Obecní úřad ve Svaté Maří
Datum vytvoreni: Tue Oct 08 20:48:05 CEST 2013 by Stanislav Skalický v sekci Obecní úřad

Veřejná schůze zastupitelstva

Veřejná schůze se bude konat v Kulturním domě ve Štítkově

  • Čas konání: Fri Aug 30 20:00:00 CEST 2013
  • Místo konání: Kulturní dům ve Štítkově
Datum vytvoreni: Sun Aug 25 22:51:40 CEST 2013 by Stanislav Skalický v sekci Obecní úřad

Noční hasičská soutěž Svatá Maří 2013

Hasiči Svatá Maří Vás zvou na 11. ročník noční hasičské soutěže v požárním útoku.

Hudba a občerstvení na soutěži jsou zajištěny. Po ukončení požárních útoků bude následovat trdiční ohňostroj.

SDH Svatá Maří tímto děkuje za spolupráci a pomoc při uspořádání soutěže všem sponzorům a především pak Obci Svatá Maří.

  • Čas konání: Sat Aug 31 21:00:00 CEST 2013
  • Místo konání: Hasičská dráha ve Svaté Maří
Datum vytvoreni: Fri Aug 16 17:52:05 CEST 2013 by Stanislav Skalický v sekci SDH Svatá Maří

nohejbalový turnaj trojic

Tradiční nohejbalový turnaj trojic ve Svaté Maří

  • prezence družstev bude probíhat od 12:30 do 13:00
  • startovné na jednu trojici činí 100,- Kč

Občerstvení zajištěno!

  • Čas konání: Sat Aug 24 13:00:00 CEST 2013
  • Místo konání: fotbalové hřiště ve Svaté Maří
Datum vytvoreni: Fri Aug 16 17:56:52 CEST 2013 by Stanislav Skalický v sekci SK Svatá Maří

Memoriál Petra Krejsy

Přijďte podpořit fotbalisty Svaté Maří na 18. ročník fotbalového turnaje Memoriál Petra Krejsy 2013

Již osmnáctým rokem pořádá sportovní klub Svatá Maří fotbalový turnaj, na počest Hráče Petra Krejsy.

Účastníci:

  • SK Svatá Maří
  • Putim
  • Rohde & Schwarz Vimperk

Občerstvení zajištěno!

  • Čas konání: Sat Aug 10 12:00:00 CEST 2013
  • Místo konání: fotbalové hřiště ve Svaté Maří
Datum vytvoreni: Tue Aug 06 23:21:51 CEST 2013 by Stanislav Skalický v sekci SK Svatá Maří

[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10