Lokální navigace

Rozpočty

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
ro-1-2018
Fri Feb 02 01:01:00 CET 2018
nrv-2018
Mon Jan 22 01:01:00 CET 2018
Wed Feb 28 23:59:00 CET 2018
ro-2018
Wed Jan 17 01:01:00 CET 2018
pvn-1-2018
Mon Dec 04 01:01:00 CET 2017
Mon Dec 31 23:59:00 CET 2018
ro-1-2018
Mon Dec 04 01:01:00 CET 2017
Mon Dec 31 23:59:00 CET 2018
ro-2-2018
Mon Dec 04 01:01:00 CET 2017
Mon Dec 31 23:59:00 CET 2018
ro-3-2018
Mon Dec 04 01:01:00 CET 2017
Mon Dec 31 23:59:00 CET 2018
ro-11-2017
Fri Dec 01 01:01:00 CET 2017
nro-2018
Mon Nov 13 01:01:00 CET 2017
ro-10-2017
Fri Nov 03 01:01:00 CET 2017
ro-9-2017
Fri Oct 06 01:01:00 CEST 2017
ro-7-2017
Mon Sep 18 01:01:00 CEST 2017
ro-8-2017
Mon Sep 04 01:01:00 CEST 2017
ro-venec-1-2017
Wed Aug 09 01:01:00 CEST 2017
ro-6-2017
Mon Jul 03 01:01:00 CEST 2017
vh-2016_01
Wed Jun 21 01:00:00 CEST 2017
ro-5-2017
Fri Jun 16 01:01:00 CEST 2017
zu-2016_01
Fri Jun 16 01:00:00 CEST 2017
nzu-20160529
Mon May 29 01:01:00 CEST 2017
nzu-20160510
Tue May 09 01:01:00 CEST 2017
[1]  [2

Události

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat na obecním úřadě ve Svaté Maří.

    Kdy: Fri Feb 02 19:00:00 CET 2018
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat na obecním úřadě ve Svaté Maří.

    Kdy: Mon Jan 08 19:00:00 CET 2018
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat v Hostinci u Koryta ve Svaté Maří.

    Kdy: Fri Dec 01 19:00:00 CET 2017
    Kde: Hostinec u Koryta ve Svaté Maří

Více událostí...

Aktuality

  • Komunitní kompostárna - otevírací doba

    Od 15. května 2017 bude otevřena pro občany obce Svatá Maří komunitní kompostárna v areálu čistírny odpadních vod ve Svaté Maří.

    Sun May 14 15:49:33 CEST 2017

Vice aktualit...