Lokální navigace

Rozpočty

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
ro-8-2018
Thu Sep 06 01:01:00 CEST 2018
ro-venec-3-2018
Mon Aug 27 01:01:00 CEST 2018
ro-7-2018
Mon Aug 20 01:01:00 CEST 2018
ro-venec-2-2018
Tue Jul 10 01:01:00 CEST 2018
ro-6-2018
Mon Jul 02 01:01:00 CEST 2018
ro-venec-1-2018
Wed Jun 20 01:01:00 CEST 2018
ro-5-2018
Fri Jun 08 01:01:00 CEST 2018
zu-20180608
Fri Jun 08 01:01:00 CEST 2018
nzu-20170516
Wed May 16 01:01:00 CEST 2018
ro-4-2018
Fri May 04 01:01:00 CEST 2018
ro-3-2018
Fri Apr 06 01:01:00 CEST 2018
ro-2-2018
Fri Mar 02 01:01:00 CET 2018
ro-2018
Wed Feb 28 01:01:00 CET 2018
ro-2018
Mon Feb 05 01:01:00 CET 2018
ro-1-2018
Fri Feb 02 01:01:00 CET 2018
nr-2018
Wed Jan 17 01:01:00 CET 2018
pvn-1-2018
Mon Dec 04 01:01:00 CET 2017
ro-1-2018
Mon Dec 04 01:01:00 CET 2017
ro-2018
Mon Dec 04 01:01:00 CET 2017
ro-2-2018
Mon Dec 04 01:01:00 CET 2017
[1]  [2]  [3

Události

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat na obecním úřadě ve Svaté Maří.

    Kdy: Fri Aug 24 20:00:00 CEST 2018
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat na obecním úřadě ve Svaté Maří.

    Kdy: Wed Jul 04 20:00:00 CEST 2018
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat na obecním úřadě ve Svaté Maří.

    Kdy: Fri Jun 01 20:00:00 CEST 2018
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

Více událostí...

Aktuality

  • Komunitní kompostárna - otevírací doba

    Od 15. května 2017 bude otevřena pro občany obce Svatá Maří komunitní kompostárna v areálu čistírny odpadních vod ve Svaté Maří.

    Sun May 14 15:49:33 CEST 2017

Vice aktualit...