Lokální navigace

Oznámení

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
ozn-20170921-01
Thu Sep 21 01:00:00 CEST 2017
ozn-20170904-01
Mon Sep 04 01:00:00 CEST 2017
ozn-20170904-01
Mon Sep 04 01:00:00 CEST 2017
ozn-20170828-01
Mon Aug 28 01:00:00 CEST 2017
ozn-20170510-01
Sun May 14 11:46:00 CEST 2017
ozn-20170201-01
Wed Feb 01 11:12:00 CET 2017
ozn-20160822-01
Sat Aug 20 01:00:00 CEST 2016
ozn-20160808-01
Mon Aug 08 01:00:00 CEST 2016
ozn-20160806-01
Sat Aug 06 01:00:00 CEST 2016
ozn-20140901-01
Mon Sep 01 01:00:00 CEST 2014

Události

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat v zasedací místnosti obecního úřadu ve Svaté Maří.

    Kdy: Fri Oct 06 20:00:00 CEST 2017
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat v zasedací místnosti obecního úřadu ve Svaté Maří.

    Kdy: Fri Jun 16 20:00:00 CEST 2017
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat v zasedací místnosti obecního úřadu ve Svaté Maří.

    Kdy: Fri Apr 07 20:00:00 CEST 2017
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

Více událostí...

Aktuality

  • Komunitní kompostárna - otevírací doba

    Od 15. května 2017 bude otevřena pro občany obce Svatá Maří komunitní kompostárna v areálu čistírny odpadních vod ve Svaté Maří.

    Sun May 14 15:49:33 CEST 2017

Vice aktualit...