Lokální navigace

Úřední deska

Obecně závazné vyhlášky

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
vv-20171204_01
Fri Dec 29 08:00:00 CET 2017
vv-20171204_01
Mon Dec 04 08:00:00 CET 2017
vv-201701018_01
Wed Oct 18 08:00:00 CEST 2017
Více záznamů...

Zápisy ze zasedání zastupitelstva

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
uzo-20181102
Fri Nov 02 23:01:00 CET 2018
zs-20181102
Fri Nov 02 23:01:00 CET 2018
uzo-20180927
Thu Sep 27 23:01:00 CEST 2018
Více záznamů...

Oznámení

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
ozn-20190108-01
Tue Jan 08 01:00:00 CET 2019
ozn-20181006-01
Sat Oct 06 07:00:00 CEST 2018
ozn-20180622-01
Fri Jun 22 01:00:00 CEST 2018
Více záznamů...

Rozpočty

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
nr-2019
Mon Jan 14 01:01:00 CET 2019
ro-12-2018
Mon Dec 31 01:01:00 CET 2018
ro-1-2019
Fri Dec 07 01:01:00 CET 2018
Více záznamů...

Výro?ní zprávy

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
vz-20180115_01
Mon Jan 15 10:35:00 CET 2018
vz-20170301_01
Wed Mar 01 22:35:00 CET 2017
Více záznamů...

Smlouvy používané na Obecním úřadě Svatá Maří

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
sm-20100209-01
Více záznamů...

Ostatní dokumenty

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
usk-2018
Mon Nov 12 22:42:00 CET 2018
op-20180525
Fri May 25 01:01:00 CEST 2018
op-20180215
Thu Feb 15 01:01:00 CET 2018
Více záznamů...

Události

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat na Obecním úřadě ve Svaté Maří

    Kdy: Fri Dec 07 19:00:00 CET 2018
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

Více událostí...

Aktuality

  • Komunitní kompostárna - otevírací doba

    Od 15. května 2017 bude otevřena pro občany obce Svatá Maří komunitní kompostárna v areálu čistírny odpadních vod ve Svaté Maří.

    Sun May 14 15:49:33 CEST 2017

Vice aktualit...