Lokální navigace

Úřední deska

Obecně závazné vyhlášky

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
vv-20170926_01
Tue Sep 26 08:00:00 CEST 2017
vv-20170914_01
Thu Sep 14 09:40:00 CEST 2017
vv-20170410_01
Mon Apr 10 07:40:00 CEST 2017
Více záznamů...

Zápisy ze zasedání zastupitelstva

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
uzo-20170811
Fri Aug 11 23:01:00 CEST 2017
zs-20170811
Fri Aug 11 23:01:00 CEST 2017
uzo-20170616
Fri Jun 16 23:01:00 CEST 2017
Více záznamů...

Oznámení

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
ozn-20170921-01
Thu Sep 21 01:00:00 CEST 2017
ozn-20170904-01
Mon Sep 04 01:00:00 CEST 2017
ozn-20170904-01
Mon Sep 04 01:00:00 CEST 2017
Více záznamů...

Rozpočty

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
ro-7-2017
Mon Sep 18 01:01:00 CEST 2017
ro-venec-1-2017
Wed Aug 09 01:01:00 CEST 2017
ro-6-2017
Mon Jul 03 01:01:00 CEST 2017
Více záznamů...

Výro?ní zprávy

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
vz-20170301_01
Wed Mar 01 22:35:00 CET 2017
Více záznamů...

Smlouvy používané na Obecním úřadě Svatá Maří

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
sm-20100209-01
Více záznamů...

Ostatní dokumenty

Ev. číslo
Název
Vyvěšen
Bude Sejmut
Dokumenty
op-20161223
Fri Dec 23 01:01:00 CET 2016
Sun Dec 31 23:59:00 CET 2017
Více záznamů...

Události

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat v zasedací místnosti obecního úřadu ve Svaté Maří.

    Kdy: Fri Oct 06 20:00:00 CEST 2017
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat v zasedací místnosti obecního úřadu ve Svaté Maří.

    Kdy: Fri Jun 16 20:00:00 CEST 2017
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

  • Veřejná schůze zastupitelstva

    Veřejná schůze se bude konat v zasedací místnosti obecního úřadu ve Svaté Maří.

    Kdy: Fri Apr 07 20:00:00 CEST 2017
    Kde: Obecní úřad ve Svaté Maří

Více událostí...

Aktuality

  • Komunitní kompostárna - otevírací doba

    Od 15. května 2017 bude otevřena pro občany obce Svatá Maří komunitní kompostárna v areálu čistírny odpadních vod ve Svaté Maří.

    Sun May 14 15:49:33 CEST 2017

Vice aktualit...